Jiná, lepší, elektrizující!

TOP 6 UNIKÁTNÍCH VYCHYTÁVEK

RAYMO bylo zkonstruováno tak, aby maximalizovalo výhody, které může elektrický pohon nabídnout. Zde jsou jen některé z vlastností, které přispívají k mimořádnému výkonu RAYMO.

1. Powerswap

Využili byste v některých případech čistě elektrický pohon a v jiných případech pohon motorem? Žádný problém. Systém POWERSWAP umožňuje během minuty měnit mezi plně elektrickým a plug-in hybridním pohonem. Můžete také snadno střídat více plně elektrických kazet a získat tak provozní čas, který potřebujete!

 

ZJISTĚTE VÍCE INFORMACÍ O SYSTÉMU POWERSWAP

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

2. ZTR S POHONEM 4WD

Pohon všech čtyř kol v kombinaci s řízením s nulovým poloměrem otáčení a extrémně nízkým těžištěm umožňují sekačce RAYMO pracovat i na velmi strmých svazích bez rizika převrácení. Schopnost stoupání lze dále zvýšit instalací volitelných AT pneumatik. Komfort, produktivita a manévrovatelnost sekačky s nulovým poloměrem otáčení na rovných plochách a trakce s pohonem všech kol na svazích a ve zvlněném terénu jsou důvody, proč si RAYMO zamilujete.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

3. Vyměnitelné žací ústrojí

 
Pořiďte si žací ústrojí, které se nejlépe hodí pro vaši práci. Vyměňte je za jiné, kdykoli to bude potřeba. Sekačku RAYMO lze vybavit různými žacími hlavami pro různé aplikace - sekání trávníků, všeobecné sekání trávy, péče o nerovný terén, ekologická žací lišta na květnaté louky, zadní výhoz, mulčování...., na co si jen vzpomenete.

Různí zákazníci, různé aplikace, různé potřeby.

 

ZJISTĚTE VÍCE O ŽACÍCH ÚSTROJÍCH

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

4. Super nízká výška

Máte potíže se sekáním pod solárními panely, lavičkami, trampolínami, stromy nebo jinými překážkami s nízkou světlou výškou? Ne se sekačkou RAYMO s její super nízkou výškou 51 cm. Je to ideální nástroj pro krajinářské a zahradnické práce nebo regulaci vegetace v různých energetických parcích, zejména pod fotovoltaickými panely.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

5. Telemetrický systém RAYLINK

RAYMO je nyní připojeno. Systém RAYLINK namontovaný na nosičích TORPEDO zasílá telemetrické údaje a informace o stavu systému do cloudového prostoru, kde k nim mají přístup zákazníci i servisní střediska. Zákazníci mohou využívat výhod systému pro správu strojového parku a získávat podrobné pracovní záznamy a údaje o stavu stroje, jako je například aktuální poloha GNSS + záznamy o minulém provozu, aktuální konfigurace stroje (připojené napájecí kazety, žací ústrojí), sériová čísla, verze SW, provozní hodiny, režimy systému a informace o baterii (stav nabití, zdravotní stav, počet cyklů...). Z těchto informací lze vytvářet reporty o práci. K rozhraní RAYLINK lze přistupovat přes počítač nebo mobilní zařízení.

6. Dálkové ovládání

Dálkové ovládání sekačky přináší řadu výhod - nízkou hmotnost stroje, bezpečnost obsluhy, nulové vibrace, sníženou hlučnost a prašnost, lepší přehled o pracovním prostředí. RC ovládání se skvěle hodí k elektrické sekačce, protože umožňuje snížit celkovou hmotnost (bez obsluhy, bez sedadla, bez ochranného rámu) a výrazně prodloužit dobu použitelnosti baterie.

Souhlasím se vším