Powerswap

Vyměnitelné pohonné kazety

Hodily by se vám v některých případech čistě elektrický pohon a v jiných případech pohon motorem? Žádný problém. Systém POWERSWAP umožňuje během minuty měnit mezi plně elektrickým a plug-in hybridním pohonem. Jak systém POWERSWAP funguje? Stroje RAYMO jsou vybaveny prostorem, ve které je umístěna napájecí kazeta. Tato kazeta může obsahovat buď baterii pro plně elektrický provoz, nebo plug-in hybridní sadu, která umožňuje volit mezi elektrickým a motorovým pohonem. Takto můžete například v časných ranních hodinách sekat v čistě elektrickém režimu bez nadměrného hluku a později během dne, kdy již neplatí předpisy o hluku, práci dokončit se spuštěným motorem. A to není vše. Můžete mít připravené záložní kazety (hybridní nebo elektrické - podle toho, co vyhovuje vašim potřebám) a během dne je rychle vyměnit. Zabere to pouhou minutu. Tímto způsobem získáte takový provozní čas, jaký potřebujete. Všechny akumulátory byly navrženy společností RAYMO a obsahují vysoce kvalitní články určené pro automobilový průmysl. Na baterie je poskytována prodloužená záruka.

 

Elektická nebo hybridní pohon? A proč ne oba dva?!

<b>Mrkněte</b> na video! Mrkněte na video!

Plně elektrická

Plně elektrická kazeta systému POWERSWAP umožňuje čistě elektrický provoz a kromě nabíjení nevyžaduje žádnou údržbu. Baterie jsou vybaveny články automobilové kvality, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Podrobné informace o baterii jsou k dispozici na integrovaném barevném displeji. K dispozici jsou také možnosti rychlého a superrychlého nabíjení.

Napájecí kazeta je vyjímatelná a vyměnitelná, takže můžete během nabíjení pracovat s jinou baterií. Užijte si hodiny a hodiny čisté a tiché práce. Plně elektrická a plug-in hybridní kazeta jsou zaměnitelné.

Plug-in Hybridní

Plug-in hybridní kazeta se skládá ze spalovacího motoru, elektrického generátoru a elektrického akumulátoru. Tato kombinace vám poskytuje maximální možnou flexibilitu, protože si můžete vybrat mezi plně elektrickým nebo hybridním provozem. Akumulátorové články automobilové kvality a profesionální motor Briggs & Stratton zajišťují robustnost a spolehlivost. Výkon generátoru je automaticky regulován na základě potřeb a podmínek systému. Baterie je vyjímatelná, stejně jako celá napájecí kazeta. Plně elektrická a plug-in hybridní kazeta jsou zaměnitelné.

Souhlasím se vším