Všestrannost
je naše druhé jméno

TOP 10 APLIKACÍ SEKAČEK RAYMO

Sportovní hřiště? Parky? Obytná zóna nebo vysokoškolský kampus? Drsné, strmé a zvlněné terény a svahy? Solární elektrárny nebo jiné oblasti s nízkou průchodností? Květnaté louky nebo ekologicky citlivé oblasti? Systém Raymo lze nakonfigurovat tak, aby vyhovoval všem těmto aplikacím.

1. Ekologicky citlivé pozemky

Nulové emise. Žádné úniky kapalin. Nízká hmotnost. Minimální hlučnost. Dálkové ovládání. Nízký tlak na půdu. Žací ústrojí šetrné k biologické rozmanitosti. RAYMO může být právě tím nejekologičtějším řešením sečení, které můžete najít.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

2. Raymo ve městech

Škála žacích ústrojí RAYMO koreluje s různorodostí aplikací komunálního sečení. Mulčování? Zadní výhoz? Posečení a odložení? Upravené plochy i divočejší trávníky? RAYMO nabízí řešení pro tyto všechny tyto aplikace.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

3. Svahy a náspy

Pohon všech kol spolu s mimořádně kompaktní konstrukcí a nízkým těžištěm dělají z RAYMO skvělý nástroj pro sečení na svazích. Pro dosažení nejlepšího výsledku vybavte stroj pneumatikami All-Terrain. Vysoká stoupavost a ještě vyšší stabilita - díky tomu je RAYMO tak bezpečné i na strmých svazích.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

4. Hřbitovy

Kompaktní konstrukce, vysoká manévrovatelnost, jemná kvalita sečení a především tichý provoz předurčují sekačku RAYMO k tomu, aby byla skvělým řešením pro sečení na hřbitovech a v jakýchkoli jiných oblastech, kde se cení klid a ticho.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

5. Oblasti s regulovaným hlukem

Potřebujete začít se sečením v brzkých ranních hodinách nebo skončit pozdě v noci? Nebo sekáte v době školního vyučování? V blízkosti nemocnic? Na golfovém hřišti během dne? Nebo kdekoli o víkendu? Když jste od sekačky vzdáleni pouhých 30 metrů, neslyšíte téměř žádný hluk. To zní skvěle, ne?

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

6. Květnaté louky

Výsadba trávníků s divokými květinami není jen estetická záležitost. Zvyšuje biodiverzitu, udržuje včely spokojené, zadržuje půdní vlhkost a ano, také dobře vypadá. RAYMO vám poskytne nástroje, které vám umožní bezpečně a efektivně tyto plochy posekat a zároveň neublížit přírodě.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

7. Prostory s malou světlou výškou

Bojujete se sečením pod lavičkami, trampolínami, větvemi stromů nebo solárními panely? RAYMO vám pomůže eliminovat obtížné ruční sečení, protože je vysoké pouze 51 cm a dostane se i na místa, kam se žádné jiné zařízení nedostane.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

8. Sportoviště a hřiště

Žací ústrojí s jemným setřihem a tichý bezemisní provoz předurčují RAYMO k použití na sportovištích, dětských hřištích nebo v univerzitních areálech.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

9. Energetické parky / solární elektrárny

Solární elektrárny jsou místem, kde se společnost RAYMO cítí jako doma. Super nízká výška, dálkové ovládání, schopnost snadno sekat vysokou a přerostlou trávu, plně elektrický provoz... RAYMO je ideálním řešením pro solární farmy v užitkovém měřítku.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!

10. Regulace vegetace

Regulace vegetace, sečení přerostlé trávy a nerovných ploch je pro RAYMO hračka. Žací ústrojí R48CRAFT bylo navrženo speciálně pro sečení hrubých ploch.

Mrkněte na video! Mrkněte na video!
Souhlasím se vším