Naše poslání: nulové emise

O firmě RAYMO

Ve společnosti RAYMO věříme v elektrické, tiché, bezemisní a udržitelné sekání trávy, které podporuje biologickou rozmanitost a zanechává co nejmenší uhlíkovou stopu. Našimi hlavními cíli jsou bezpečnost při práci, maximální efektivita, eliminace hluku, vibrací a znečištění ovzduší při dosažení výjimečných výsledků a výkonu sečení.

Desítky let zkušeností

Desítky let zkušeností v oboru sekacích zařízení nám umožnily vytvořit profesionální stroj, který odpovídá našemu přesvědčení - modulární, plně elektrickou nebo plug-in hybridní, rádiem řízenou sekačku, která je bezpečná, obratná, účinná, tichá, bezemisní a jejíž provoz je velmi úsporný.

Víc než jen obyčejná sekačka

RAYMO není jen bežná sekačka typu ZTR s předělaným elektrickým pohonem. Je to sekačka zcela nové koncepce, která maximálně využívá výhod plně elektrického systému.

Řešení mnoha problémů

RAYMO řeší nejvýznamnější problémy, se kterými se v dnešní době potýká sektor údržby zeleně - hluk, emise, bezpečnost obsluhy, vibrace, údržba svahu a náklady na provoz a údržbu.

Ochrana životního prostředí

Ochrana životního prostředí, bezpečnost a provozní náklady jsou pro nás vždy na prvním místě. Dbáme na inovace, služby zákazníkům a udržitelnost.

Vyzkoušejte si RAYMO na vlastní kůži. Je to elektrizující zážitek.

RAYMO team

Poznejte lidi, kteří stojí za tímto skvělým strojem

Získejte další informace

Stáhněte si katalog

Dozvěďte se víc o společnosti RAYMO a o všech výhodách, které vám tyto skvělé elektrické sekačky mohou přinést.

Více informací o RAYMO

ZÍSKEJTE KATALOG

 
Captcha Captcha obnovit
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Souhlasím se vším