Čistá energie pro naši budoucnost

TOP 6 VÝHOD PŘI PRÁCI S RAYMO

RAYMO řeší některé z nejvýznamnějších problémů, kterým v současné době čelí sektor péče o zeleň - hluk, emise, bezpečnost obsluhy, vibrace, údržba svahů a náklady na provoz/údržbu. Zjistěte, proč by tato elektrická rejnočí sekačka RAYMO mohlo být ideální právě pro vás.

1. Modularita

RAYMO - to je modularita v té nejvyšší kvalitě. Měňte pohonné jednotky a žací ústrojí podle potřeby. Přizpůsobte si sekačku tak, aby vyhovovala vaší práci!

 

Jeden stroj, více konfigurací, nekonečné možnosti

2. Provozní náklady

Provoz sekačky RAYMO nestojí téměř nic. Plně elektrický provoz, minimální údržba, výjimečné řízení výkonu a energetická účinnost.

3. Ochrana životního prostředí

RAYMO chrání svět před hlukem a emisemi – tichý provoz, žádné výfukové plyny. K dispozici je také ekologická lištová sekačka šetrná k hmyzu a květnatým loukám.

4. Údržba

RAYMO je téměř bezúdržbové. Nabrousíte si nože a provedete základní čištění a mazání.
To je vše. Žádné řemeny, žádná hydraulika, žádný motorový olej, žádné vzduchové filtry.

Strávíte více času sekáním a méně času v dílně.

5. Práce ve svahu

Ano, RAYMO umí šplhat po strmých svazích. Extrémně nízké těžiště a pohon všech kol umožňují sekačce RAYMO zvládnout břehy, svahy a zvlněné terény. RAYMO je tak kompaktní a nízké, že nehrozí převrácení stroje. Pořiďte si kola AT s vysokou přilnavostí pro lepší trakci na svazích.

 

Pracujte bezpečně, nechte sekačku zdolávat svahy!

6. Nízký profil

Jak nízko se dostane vaše sekačka? Sekačka RAYMO je vysoká pouhých 51 cm, takže si snadno poradí se solárními panely, nízkými větvemi a dalšími místy s malou světlou výškou. Raymo je fantastický nástroj pro regulaci vegetace v solárních parcích.

Vyhněte se ručnímu prořezávání. Nechte RAYMO, aby se dostalo do obtížných míst.

Souhlasím se vším