TORPEDO

Hlavní traktor / Nosič nářadí

Platforma RAYMO TORPEDO (elektrický rejnok) má extrémně nízkou výšku, což umožňuje přístup do míst s malou průjezdností, a vynikající stoupací schopnosti na strmých svazích a ve zvlněném terénu. Systém řízení ZTR v kombinaci s pohonem 4WD poskytuje výjimečné jízdní a manévrovací vlastnosti. Dálkové ovládání vás udržuje v bezpečné vzdálenosti, což dále snižuje expozici hluku, prachu a vibracím, zatímco vy máte skvělý přehled o pracovním prostředí. Traktor/nosič TORPEDO lze vybavit nejen různými výměnnými žacími ústrojími, ale také různými pohonnými kazetami - plně elektrickými nebo plug-in hybridními (systém POWERSWAP).

 

MŮŽETE SI VYBRAT NÁSLEDUJÍCÍ

VOLITELNÉ VÝBAVY

AT kola

Vhodné pro lepší trakci v náročných podmínkách (svahy, kyprá půda...) nebo při sečení s žací lištou S46FLORIS nebo žacím ústrojím R48CRAFT. Výrazně zvyšuje stoupavost (nad 40°) a výkonnost sekačky RAYMO v nerovném terénu.

Pracovní světla

Pracovní světla LED umožňují pracovat za soumraku nebo za svítání nebo kdykoli, kdy přirozené světlo není dostatečně silné. Využijte naplno pracovní dobu i na jaře a na podzim, kdy jsou dny krátké!

Rychlá a superrychlá nabíječka

Rychlá nabíječka – 25A rychlonabíječka poskytuje téměř o 70 % rychlejší nabíjení ve srovnání se standardní nabíječkou.

Superrychlá nabíječka – 50A superrychlá nabíječka poskytuje více než 3krát rychlejší nabíjení než standardní nabíječka a dvakrát rychlejší nabíjení než volitelná rychlonabíječka.

Souhlasím se vším