TORPEDO

Hlavní traktor / Nosič nářadí

Platforma RAYMO TORPEDO (elektrický rejnok) má extrémně nízkou výšku, což umožňuje přístup do míst s malou průjezdností, a vynikající stoupací schopnosti na strmých svazích a ve zvlněném terénu. Systém řízení ZTR v kombinaci s pohonem 4WD poskytuje výjimečné jízdní a manévrovací vlastnosti. Dálkové ovládání vás udržuje v bezpečné vzdálenosti, což dále snižuje expozici hluku, prachu a vibracím, zatímco vy máte skvělý přehled o pracovním prostředí. Traktor/nosič TORPEDO lze vybavit nejen různými výměnnými žacími ústrojími, ale také různými pohonnými kazetami - plně elektrickými nebo plug-in hybridními (systém POWERSWAP).

 

MŮŽETE SI VYBRAT NÁSLEDUJÍCÍ

VOLITELNÉ VÝBAVY

3 Typy kol / pneu

Pro zajištění optimální trakce a výkonu lze nosič Torpedo vybavit řadou kol a pneumatik:

PNEUMATIKY TURF: Ideální pro sportovní hřiště, golfová hřiště a místa, která vyžadují vynikající trakci bez poškození povrchu.

TERÉNNÍ PNEUMATIKY: Tyto pneumatiky jsou dostatečně univerzální, aby vyhovovaly téměř jakémukoli použití, a jsou vhodné pro rovné plochy s pravidelně udržovaným trávníkem i pro strmé svahy s omezenou trakcí.

Speciální kola FLEXI-SPIKE: Tato kola jsou určena pro extrémní svahy nebo místa s výrazně omezenou trakcí, na kterých zajišťují zvýšenou stabilitu.

Všechny tyto varianty kol jsou plně kompatibilní s nosiči nářadí RAYMO Torpedo.

Pracovní světla

Pracovní světla LED umožňují pracovat za soumraku nebo za svítání nebo kdykoli, kdy přirozené světlo není dostatečně silné. Využijte naplno pracovní dobu i na jaře a na podzim, kdy jsou dny krátké!

3 Typy nabíječek

Modularita je klíčovou vlastností sekaček RAYMO. To samé platí i pro nabíjení stroje. V současné době jsou k dispozici tři varianty nabíječek:

Nabíječka BASIC 15A: Tato varianta je určena pro pozvolné nabíjení přes noc

Nabíječka SMART 25A: Tato nabíječka, která zahrnuje inteligentní funkce, nejenže poskytuje efektivní nabíjení za 6 hodin, ale také nabízí inteligentní funkce a programy pro lepší použitelnost.

Duální nabíječka SMART 50A: Tato pokročilá nabíječka se může pochlubit schopností dosáhnout plného nabití za působivé 3 hodiny. Obsahuje také řadu inteligentních funkcí a programů pro optimalizaci procesu nabíjení.

Pozoruhodné je, že všechny tyto nabíječky jsou navrženy tak, aby fungovaly se standardním napájením ze sítě, což eliminuje potřebu jakýchkoli dalších elektrických instalací. To podtrhuje snahu společnosti RAYMO o uživatelsky přívětivá a přizpůsobivá řešení.

Souhlasím se vším